Kees van Dongen - Odalisque - Verkocht

Kees van Dongen - Odalisque kopen? Bied vanaf 1450!
Prenten & Uitgaves

Kees van Dongen - Odalisque kopen? Bied vanaf 1450!Kees van Dongen - Odalisque kopen? Bied vanaf 1450!Kees van Dongen - Odalisque kopen? Bied vanaf 1450!Kees van Dongen - Odalisque kopen? Bied vanaf 1450!Kees van Dongen - Odalisque kopen? Bied vanaf 1450!Kees van Dongen - Odalisque kopen? Bied vanaf 1450!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1957
Techniek Varia
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
In het boek van Paul Guth 1957 , Eloge de van Dongen, zitten 6 kleuren litho's waar onder de odalisque.

Boek is een gelimiteerde uitgave van 200 genummerde exemplaren. Zie Juffermans JB 19.
Doordat litho uit een boek komt zit er in het midden een vouw, deze kan er overigens makkelijk worden uitgehaald.

Deze litho heeft prachtige heldere kleuren.

Litho is in mooie staat met lichte verkleuring.
Met watermerk rechtsonder.

Verzending is aangetekend .
Heldere kleuren
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 16,00
Naar Duitsland € 16,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00