In het boek van Paul Guth 1957 , Eloge de van Dongen, zitten 6 kleuren litho's waar onder de odalisque.
Boek is een gelimiteerde uitgave van 200 genummerde exemplaren. Zie Juffermans JB 19. Doordat litho uit een boek komt zit er in het midden een vouw, deze kan er overigens makkelijk worden uitgehaald.
Deze litho heeft prachtige heldere kleuren.
Litho is in mooie staat met lichte verkleuring. Met watermerk rechtsonder.
Verzending is aangetekend .
Zeer Goed
Heldere kleuren
Tot 2 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 16,00
€ 16,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00