Keimpe Kootstra - zonder titel - Verkocht

Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Keimpe Kootstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Keimpe Kootstra (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Conditie: uitstekend.
Editie: 47/50.
Afmeting: afbeelding: 46 x 57 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Keimpe Kootstra (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2022 om 22:47
Eindtijd:01-11-2022 om 21:08
LucasS
31 okt. / 18:55
€ 35