Originele tekening in zwarte viltstift op Pop Shop enveloppe. De enveloppe (22,5 x 30 cm.) is gedeeltelijk bedrukt, het logo en het adres linksboven en de blaffende hond rechtsonder zijn gedrukt, dit was de oorspronkelijke Pop Shop enveloppe. Het midden, de tekst ''Do not Bend!'' en het getekende gebroken figuur is een originele tekening, door Haring eronder gesigneerd. Verder is nog de originele Pop Shop Mail order catalogus ingelijst en in de enveloppe zit nog het originele bestelformulier. Het geheel is fraai ingelijst achter glas in een houten lijst, het totale formaat is 72 x 52 cm. The Pop Shop opende zijn deuren in 1986 op 292 Lafayette Street in de wijk Soho in Manhattan, NYC. Haring zag de Pop Shop als een verlengstuk van zijn werk; een leuke boetiek waar zijn kunst voor iedereen toegankelijk kon zijn. The Shop verkocht T-shirts en noviteiten met afbeeldingen van Haring en enkele van zijn tijdgenoten, zoals Kenny Scharf en Jean Michel Basquiat. Haring opende later in 1987 een Pop Shop in Tokio. Haring schilderde de binnenmuren van beide winkels en creëerde zo een meeslepende ervaring. De Pop Shop Tokyo sloot in 1988 en de NYC Pop Shop-locatie sloot in september 2005. Het originele Pop Shop-plafond is geschonken aan de New York Historical Society en is bij de ingang geïnstalleerd.
Zeer Goed
koeriersdienst