Manon Velthuizen - Zonder Titel
Metten Koornstra - Litho, Zonder titel - Ingelijst
Manon Velthuizen - Zonder titel
Jean Marie Bytebier - Zonder titel
Type kunstwerk | Vinyl |
Jaartal | 1987 |
Type | Single |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer goed (VG+/VG) | ||||||||||
Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 4-1-2023 om 22:29 |
Eindtijd | 18-1-2023 om 22:48 |