Iedere maandag een Special
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Offset |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het papier "golft" een beetje | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 2-4-2024 om 14:04 |
Eindtijd | 13-4-2024 om 13:15 |