Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst - Verkocht

Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Klaus van der Locht - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Klaus van der Locht (1942-2003)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 27 cm (h x b)
Lijst32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
704 A7 29
Klaus van de Locht
Abstracte compositie
Ets 11/20
1995
27 x 20 cm
42 x 32 cm

Passepartout verouderd

Klaus van der Locht (1942-2003)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
42 cm
32 cm
27 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-11-2021 om 19:01
Eindtijd:03-12-2021 om 21:09
HSdeVries
03 dec. / 19:20
€ 35