Klaus van der Locht - Zonder titel - Verkocht

Klaus van der Locht - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaus van der Locht - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Klaus van der Locht - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Klaus van der Locht (1942-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Klaus van de Locht aquarelleerde rake Rijnlandschappen, hij tekende op gevoelige wijze het Zeeuwse landschap, vogels werden in hun vlucht geschilderd en verhalen uit de mythologie transformeerde hij naar zijn tijd. Van de Locht is de maker van het Labyrint op de Waalkade, Nijmegen.

Klaus van der Locht (1942-2003)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
27 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-10-2019 om 23:15
Eindtijd:06-01-2020 om 14:32
remco1970
06 jan. / 13:49
€ 40