Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Krijn van Dijke
Voorstelling van Driekoningen in de vorm van drie kinderen
Houtsnede onder passepartout, beeldmaat 26x15, p.p.maat 40x27
Gesigneerd r.o. op passepartout 'Krijn van Dijke' en getiteld l.o. 'Driekoningen'
Genummerd l.o. op passepartout '6/30' en gemonogrammeerd l.o. in de druk 'KvD'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 24-1-2018 om 11:54 |
Eindtijd | 5-2-2018 om 19:54 |