Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel

Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!
Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!
  • Kunstaardewerkfabriek Regina (1898)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
2 stuks antieke bonbonschaaltjes met deksel van Regina Delfts Polychroom.
Handpainted Holland. In een heel goede staat.

Diameter is 16 cm.
Hoogte (incl. deksel) is 12 cm.

Starttijd:19-01-2023 om 20:30
Eindtijd:29-01-2023 om 19:05
Openingsbod € 50
ObjectlocatieGeleen,  Nederland
VerzendingWereldwijd