Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas - Verkocht

Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!
Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas

Mooi ding uit de jaren'50-'60, handbeschilderd en in prima onbeschadigde conditie, gemerkt met een papieren sticker.

Afmetingen; 22 cm hoog en maximaal 13 cm in diameter

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:26-02-2018 om 16:59
Eindtijd:05-03-2018 om 16:59
Kunstkijker
05 mrt. / 13:53
€ 1