Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas - Verkocht

Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGlas / Keramiek

Kunstgewerbe Elfi - Blauwe kunstaardewerken kruikvaas

Mooi ding uit de jaren'50-'60, handbeschilderd en in prima onbeschadigde conditie, gemerkt met een papieren sticker.

Afmetingen; 22 cm hoog en maximaal 13 cm in diameter

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)