Laixing Chen: Lithografie, Circus - Verkocht

Laixing Chen: Lithografie, Circus kopen? Bied vanaf 5!
  • Laixing Chen
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Laixing Chen
Titel: Circus II
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 1500/668
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Laixing Chen

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:04-04-2017 om 15:34
Eindtijd:08-04-2017 om 15:34
Leejoo
08 apr. / 12:36
€ 5