Laixing Cheng - Laixing Cheng: Lithografie, Moeder met kind - Verkocht

Laixing Cheng - Laixing Cheng: Lithografie, Moeder met kind kopen? Bied vanaf 7!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Laixing Cheng (1949)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Laixing Cheng.

Kunstenaar: Laixing Cheng
Titel: Moeder met kind
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 1500/723
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Laixing Cheng (1949)

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)

Starttijd31-8-2018 om 19:27
Eindtijd14-9-2018 om 15:00