Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 155 x 37 x 25 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | UNIEK |
1988
Terra cotta.
Monogram, datum en titel op sokkel.
Herkomst:
Galerij Resonans, Gent.
Afmetingen: 157 x 37 x 25 cm
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Retie, België |
Objectlocatie | Retie, België |
Starttijd | 8-7-2021 om 23:16 |
Eindtijd | 26-7-2021 om 0:51 |