Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 68 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 11 van 20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
ziet er netjes uit en nagenoeg geen schade aan de lijst | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 22-4-2024 om 13:13 |
Eindtijd | 5-5-2024 om 21:15 |