Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Jaartal | 2000 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 110 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edegem, België |
Objectlocatie | Edegem, België |
Starttijd | 5-6-2023 om 15:40 |
Eindtijd | 26-6-2023 om 16:52 |