Bernadette Leijdekkers - Sculptuur “ Dans ! “
Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd
Jacques Tange - Compositie met figuren - Ingelijst
Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Vrouwe Fortuna “ zeldzaam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||