Leon Danchin - ingekleurde ets - 'Opvliegende Eenden'

Leon Danchin - ingekleurde ets - 'Opvliegende Eenden' kopen? Bied vanaf 40!
Leon Danchin - ingekleurde ets - 'Opvliegende Eenden' kopen? Bied vanaf 40!Leon Danchin - ingekleurde ets - 'Opvliegende Eenden' kopen? Bied vanaf 40!Leon Danchin - ingekleurde ets - 'Opvliegende Eenden' kopen? Bied vanaf 40!
  • Leon Danchin (1887-1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

kleurenets van Leon Danchin (Amerika/Frankrijk 1887-1938)

rechtsonder met potlood gesigneerd

met passe-partout, achter glas en met lijst

afmeting inclusief lijst: 78 x 54 cm.

in goede staat

alleen ophalen (Alkmaar)

Leon Danchin (1887-1939)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Lawrence
58 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
54 cm
78 cm
30 cm
55 cm
Starttijd4-3-2024 om 11:20
Eindtijd17-3-2024 om 19:51
Openingsbod € 40
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland