Limbach Porselein, twee antieke 18e en 19e eeuwse schotels met Indische Purper d - Verkocht

Limbach Porselein, twee antieke 18e en 19e eeuwse schotels met Indische Purper d kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Limbach Porselein, twee antieke 18e en 19e eeuwse schotels met Indische Purper d kopen? Bied vanaf 30!Limbach Porselein, twee antieke 18e en 19e eeuwse schotels met Indische Purper d kopen? Bied vanaf 30!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

2 x 18e/19e eeuwse onderschotels met Indische Purpurdecoratie, handbeschilderd. De ene schotel is van eind van de 18e eeuw, decoratie is wat lichter en iets meer purper, porselein voorzien van fritsen en bakbubbels. Onderzijde voorzien van handbeschilderd purperen merk. In redelijke goede conditie, geen chips of fleebites, wel heeft de schotel een grote haarscheur in de vorm van een kruis. De 2e schotel is wat jonger waarschijnlijk gefabriceerd begin 19e eeuw, deze schotel is in het midden voorzien van een ruimte om het kopje in te plaatsen, de decoratie is helderder en meer roze dan purper en de opstaande rand is minder hoog. De onderzijde is niet gemerkt, maar wel voorzien van een ingedrukt nummer (3). In prima onbeschadigde staat.

Afmetingen 18e eeuwse schotel; diameter van 12,5 cm en 4,2 cm hoog.

Afmetingen 19e eeuwse schotel; diameter van 12,2 cm en 3,2 cm hoog.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:29-06-2014 om 16:15
Eindtijd:10-07-2014 om 16:15
hent
02 jul. / 00:11
€ 30