Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
JEF THEWISSEN 1930-2001
In de periode 1945-1948 volgde hij een opleiding aan de Academie voor Schone Kunsten te Luik. Hij schilderde zijn eerste abstrakt werk rond 1965 en een 4-tal jaar later verscheen zijn eerste surrealistisch werk..
Hij verliet in 1975 de streek rond Tongeren en vestigde zich in het Franse Manas, om zich daar nog uitsluitend met de schilderkunst bezig te houden. Hij bleef wel nauw in contact met zijn geboortestreek.
Naast tentoonstellingen in België, stelde hij tentoon in o.a. Spanje, Zwitserland en natuurlijk ook in Frankrijk.
Naar aanleiding van zijn 70ste verjaardag, werd er in het Belfort van Brugge in 2001, nog een retrospectieve georganiseerd, met meer dan 200 werken.Werken van Thewissen zijn over gans de wereld verspreid.
ABSTRACT LANDSCHAP JAREN 60
OLIEVERF OP BOARD IN DE MAAT 73 X 84 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER
GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 82 X 92 CM
SCHILDERIJ IS IS ZEER GOEDE STAAT
LIJST REDELIJK = GRATIS MEEGELEVERD
VERZENDEN AANGETEKEND OP OPHALEN IN ZAANDAM
NEDERLAND 15 E BELGIE 27 E