In opdracht geveild:
Mooi linosnede van Piet Wiegman. Ingelijst en in zeer goede staat. Kan direct aan de muur.
Nu zeer voordelig aangeboden!
Het werk is ingelijst in een orginele lijst en wellicht onder het passepartout gesigneerd, gedateerd en genummerd, maar wordt verkocht in de lijst.
Vrouw
Afmetingen in lijst: h x b = 36cm x 36cm
Afmetingen beeld: h x b = 26cm x 26cm
Ingelijst: Originele lijst
Verzendkosten voor de koper (15 euro), maar glasbreuk op eigen risico. Bij voorkeur ophalen in Amsterdam/Diemen. Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag.