Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL
Juan Garcia Ripolles - Aquagravure
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd
Jan Cremer - Grote houtsnede: landschap - 1999
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vrolijke litho van Lon Buttstedt in mooie complementerende lijst, achter glas en passe-partout. Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (28/63). In uitstekende staat, het werk kan zo aan de muur gehangen worden.
Afmetingen: 93cm x 73cm (incl. lijst), 67cm x 50cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Starttijd | 11-10-2015 om 21:02 |
Eindtijd | 24-10-2015 om 20:02 |