Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets - Verkocht

Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3240 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
  • Lorraine Benic (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurets door Lorraine Benic

Voorstelling van een abstracte compositie

Losbladig, beeldmaat 29x24, bladmaat 57x39

Gesigneerd en getiteld op achterzijde 'Gravure 27'

Herkomst: Collectie henk Maas Rotterdam

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Lorraine Benic (1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3240 verkochte items
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:23-01-2018 om 16:21
Eindtijd:06-02-2018 om 16:26
Biedingen (10)
lunazee
06 feb. / 16:20
€ 19
Katrien62
06 feb. / 16:20
€ 17
lunazee
06 feb. / 16:20
€ 15
Katrien62
06 feb. / 16:20
€ 13
lunazee
06 feb. / 16:20
€ 11
Katrien62
06 feb. / 16:20
€ 9
lunazee
06 feb. / 16:20
€ 7
Katrien62
06 feb. / 16:20
€ 5
lunazee
06 feb. / 16:20
€ 3
Katrien62
26 jan. / 18:49
€ 1