Lorraine Benic - Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets - Verkocht

Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!Lorraine Benic, Abstracte compositie, Kleurets kopen? Bied vanaf 1!
  • Lorraine Benic (1937)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurets door Lorraine Benic

Voorstelling van een abstracte compositie

Losbladig, beeldmaat 29x24, bladmaat 57x39

Gesigneerd en getiteld op achterzijde 'Gravure 27'

Herkomst: Collectie henk Maas Rotterdam

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Lorraine Benic (1937)

Geplaatst door  lenteman
373 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd23-1-2018 om 16:21
Eindtijd6-2-2018 om 16:26
Biedingen (10)