Exemplaar nummer 1 van originele Ets van Louis Landree met titel ‘Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam’ Prachtig scherpe ets in zeer goede staat. Dit is de eerste ets die Louis Landree 1923 van de Leuvenhaven maakte. Het is verkoper niet bekend of er meer exemplaren van dit tafereel met veel schepen en enkele personen zijn gemaakt. Prachtig kunstwerk; mogelijk uniek !! Aangetekende/verzekerde verzending per PostNL. Kosten koper: Nederland: € 10,-; buitenland: zie de internationale verzekerde pakketpost-tarieven. Na betaling is ophalen op afspraak mogelijk.
Zeer Goed
Van grafiek-verzamelaar
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00