De kunstenaar Louis Landré is bekend geworden bekend geworden als etser, aquarellist en pentekenaar. Vaardig tekenaar van stadsgezichten. Hij tekende voornamelijk zijn favoriete stad Amsterdam.
Landré was lid van het Teekengenootschap Pictura, waar ook H.W. Mesdag deel van uitmaakte.
Zal worden verzonden in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen. Glasbreuk blijft risico koper. Kan ook worden opgehaald in Velsen-noord.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00