Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Fedor van Kregten - 2 koetjes aan de waterkant
Auke de Vries - 'Dal bij Dambon' in Noorwegen
Surrealistisch werk van Luc Heirbaut ( Antwerpen 1919 ).
Olieverf op hardboard, gedateerd 1959 en gesigneerd, onderaan links.
' De verleiding '. UNIEK WERK
Vermeld in Arto, Piron, Bas I en Bas III.
Afmetingen : 55 cm. x 40 cm.
Met kader : 70 cm. x 60 cm.
Mooi ingekaderd
In perfecte staat ondanks zijn leeftijd
Liefst ophalen maar kan ook opgestuurd worden natuurlijk mits meerkost
Starttijd | 30-10-2016 om 16:12 |
Eindtijd | 12-11-2016 om 20:12 |