Jan Bevort - Huile sur toile, Sans titre - Encadrée
Isabella von Mikulicz-Breyer - Garçon portrait.
Dirk Filarski - Aquarelle, Koedijk - Encadrée
Wijnand van Lieshout - Femme assise
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Surrealistisch werk van Luc Heirbaut ( Antwerpen 1919 ).
Olieverf op hardboard, gedateerd 1959 en gesigneerd, onderaan links.
' De verleiding '. UNIEK WERK
Vermeld in Arto, Piron, Bas I en Bas III.
Afmetingen : 55 cm. x 40 cm.
Met kader : 70 cm. x 60 cm.
Mooi ingekaderd
In perfecte staat ondanks zijn leeftijd
Liefst ophalen maar kan ook opgestuurd worden natuurlijk mits meerkost
Heure de début | 30-10-2016 à 16:12 |
Heure de fin | 12-11-2016 à 20:12 |