Lucile Roebuck Keeler - Op-Art - 1965 - " Radius - Diagonals" - Verkocht

Lucile Roebuck Keeler - Op-Art - 1965 - " Radius - Diagonals" kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucile Roebuck Keeler - Op-Art - 1965 - " Radius - Diagonals" kopen? Bied vanaf 1!Lucile Roebuck Keeler - Op-Art - 1965 - " Radius - Diagonals" kopen? Bied vanaf 1!Lucile Roebuck Keeler - Op-Art - 1965 - " Radius - Diagonals" kopen? Bied vanaf 1!Lucile Roebuck Keeler - Op-Art - 1965 - " Radius - Diagonals" kopen? Bied vanaf 1!Lucile Roebuck Keeler - Op-Art - 1965 - " Radius - Diagonals" kopen? Bied vanaf 1!Lucile Roebuck Keeler - Op-Art - 1965 - " Radius - Diagonals" kopen? Bied vanaf 1!
  • Lucile Roebuck Keeler (1902-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lucile Roebuck Keeler - Op -art lithografie getiteld "Radius Diagonals" - 1965
Handgesigneerd en gedateerd in zwarte pen
Dit item is in 1965 uitgegeven
Deze prent is vooral bekend geworden door uitgave in 1971 als onderdeel van de La Lune en Rodage IV serie van Carlo Laszlo voor Panderma in Basel.
In goede staat
Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Lucile Roebuck Keeler (1902-1996)

Geplaatst door  fwvanhelden
Lid sinds 2017
26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
28 cm
28 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDelft,  Nederland
Starttijd17-12-2021 om 18:17
Eindtijd27-12-2021 om 21:10
Biedingen (6)