M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd - Verkocht

M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!M. E. Tims - Tekening met aquarel - "Eenzaamheid" - De Kaag - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
  • M. E. Tims (1925)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
Passe-partout30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie tekening met aquarel van Greet Tims.
Titel: "Eenzaamheid"
Gesigneerd: "M.E.Tims kaag"
Het werk zit in passe partout.
Op de achterzijde een blad met meer info over deze kunstenaar.
Laatste foto enkel ter informatie.
Nog meer interessante info over deze kunstenaar en haar werk, alsook werkwijze op:
http://ateliergreettims.weebly.com

Zal vlak verzonden worden in veilige verpakking.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50

M. E. Tims (1925)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  in2art
207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
40 cm
30 cm
38 cm
28 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd29-12-2021 om 15:53
Eindtijd12-1-2022 om 19:30