Maarten Langbroek - Oss kerk en huizen

Maarten Langbroek - Oss kerk en huizen kopen? Bied vanaf 35!
Maarten Langbroek - Oss kerk en huizen kopen? Bied vanaf 35!Maarten Langbroek - Oss kerk en huizen kopen? Bied vanaf 35!
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Ets
Drager Papier
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 7.8 x 15.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooie ets van de kerk en wat huizen  in Oss door Maarten Langbroek
afm Papier 16,2 x 25 cm
Puntgaaf
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Maarten Langbroek (1918-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
15.3 cm
7.8 cm