Maartje Wijngaarden - geen titel - Verkocht

Maartje Wijngaarden - geen titel kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Maartje Wijngaarden (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

red and yellow faces
oplage 50 nummer 17
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Andijk, Nederland
Binnen Nederland € 6,75

ObjectlocatieAndijk,  Nederland
Starttijd22-4-2020 om 13:03
Eindtijd28-4-2020 om 19:52