Ab Jongmans - MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS - Verkocht

MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS kopen? Bied vanaf 45!MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS kopen? Bied vanaf 45!MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS kopen? Bied vanaf 45!
  • Ab Jongmans (1934-2011)
TypeTekening / Aquarel

Ab Jongmans 1934

Man met Surinaamse hoofdtooi

inkt pentekening in de maat 12 x 15 cm

gesigneerd onder en dd 1973

zeer goede staat

verzenden aangetekend of ophalen in Zaandam

Combineren meerdere werken mogelijk ivm reductie verzendkosten

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland

ObjectlocatieZaandam,  Nederland
Starttijd12-4-2018 om 20:28
Eindtijd18-4-2018 om 20:28