MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS - Verkocht

MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS kopen? Bied vanaf 45!MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS kopen? Bied vanaf 45!MAN met SURINAAMSE HOOFDTOOI door AB JONGMANS kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ab Jongmans (1934-2011)
TypeTekening / Aquarel

Ab Jongmans 1934

Man met Surinaamse hoofdtooi

inkt pentekening in de maat 12 x 15 cm

gesigneerd onder en dd 1973

zeer goede staat

verzenden aangetekend of ophalen in Zaandam

Combineren meerdere werken mogelijk ivm reductie verzendkosten

Ab Jongmans (1934-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:12-04-2018 om 20:28
Eindtijd:18-04-2018 om 20:28
galerietweebijdrie
17 apr. / 22:07
€ 45