Manu Baeyens - “Rendering” gemengde techniek - Verkocht

Manu Baeyens - “Rendering” gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!

Manu Baeyens - “Rendering” gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Manu Baeyens - “Rendering” gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Manu Baeyens - “Rendering” gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
  • Manu Baeyens (1972)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder werk van Manu Baeyens.

Voor vragen kunt u mij ten allen tijden contacteren.
Galerie onderhouden
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 19,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 26,00

Manu Baeyens (1972)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  KunstPuttertje
Lid sinds 2020
43 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
29.5 cm
42 cm

ObjectlocatieEdam,  Nederland
Starttijd22-11-2021 om 14:30
Eindtijd30-11-2021 om 21:15