Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6/50 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
licht gekreukt op rechter zijde | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merksem (antwerpen), België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 10-12-2023 om 17:40 |
Eindtijd | 23-12-2023 om 19:45 |
Objectlocatie | Merksem (Antwerpen), België |