Marcel Cockx - Remy fabrieken vaartkom in Wijgmaal.(Leuven) - Verkocht

Marcel Cockx - Remy fabrieken vaartkom in Wijgmaal.(Leuven) kopen? Bied vanaf 250!

Marcel Cockx - Remy fabrieken vaartkom in Wijgmaal.(Leuven) kopen? Bied vanaf 250!Marcel Cockx - Remy fabrieken vaartkom in Wijgmaal.(Leuven) kopen? Bied vanaf 250!
  • Marcel Cockx (1930-2007)
Jaartal1970
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Remy fabriek vaart in Wijgmaal .
De schilderijen zijn in een goede conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kessel-lo, België

Marcel Cockx (1930-2007)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Haine
Lid sinds 2021
0 verkochte items
70 cm
55 cm
60 cm
50 cm

ObjectlocatieKessel-lo,  België
Starttijd9-10-2021 om 14:29
Eindtijd24-10-2021 om 9:47