Margriet Snel - ets van vrouw aan oever in landschap - Verkocht

Margriet Snel - ets van vrouw aan oever in landschap kopen? Bied vanaf 5!
Margriet Snel - ets van vrouw aan oever in landschap kopen? Bied vanaf 5!Margriet Snel - ets van vrouw aan oever in landschap kopen? Bied vanaf 5!Margriet Snel - ets van vrouw aan oever in landschap kopen? Bied vanaf 5!Margriet Snel - ets van vrouw aan oever in landschap kopen? Bied vanaf 5!
  • Margriet Snel
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1968
TechniekVaria
StijlRomantisch
Afmetingen37 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Margriet Snel (1948-2019) is opgeleid aan de Kunstacademie Den Haag. Ze werkte oorspronkelijk werkzaam als grafisch vormgever en is later gaan schilderen. Etsen stammen uit de periode van de kunstacademie. Afmeting inclusief passe-partout staat vermeld; de ets meet 24,5 x 15,5 cm.

ets is zeer goed; passe-partout door jaren heen gebruikerssporen

Margriet Snel

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  MrMrsBook

19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
23 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2020 om 12:08
Eindtijd:22-08-2020 om 21:13
Tomak
22 aug. / 20:21
€ 5