Maria Luisa Sanz - the violet hour - Verkocht

Maria Luisa Sanz - the violet hour kopen? Bied vanaf 5!
Grafiek (handgesigneerd)

Maria Luisa Sanz - the violet hour kopen? Bied vanaf 5!Maria Luisa Sanz - the violet hour kopen? Bied vanaf 5!Maria Luisa Sanz - the violet hour kopen? Bied vanaf 5!Maria Luisa Sanz - the violet hour kopen? Bied vanaf 5!
  • Maria Luisa Sanz (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
Passe-partout34 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Maria Luisa Sanz werd in 1946 in Madrid, Spanje geboren. Zij is afgestudeerd aan de Hogere School voor Schone Kunsten van San Fernando in Madrid (1965-1970). Van 1972 – 1977 woonde zij in Parijs.

Zij nam vanaf 1978 deel aan talrijke individuele en groepstentoonstellingen in meer dan dertig landen. In 1982 ontving zij de Joan Miró Experimental Drawing Prize (Barcelona, Spanje) en in 1991 de Pancho Cossio Drawing Award (Santander, Spanje). Haar werk bevindt zich in o.a. in het Conde Duque museum (Madrid) en Museum voor Schone Kunsten (Santander).

The violet hour is een prent uit de serie: The RUI lithografie kunstcollectie, kent een beperkte oplage, heeft als drager aquarel papier en gesigneerd door de kunstenaar.

De prent is in goede staat en is 30 x 0,3 x 24 cm. (l x b x h) groot. Het passepartout  heeft aan 1 buitenhoek een klein gebruiksspoor en heeft de afmeting 40 x 0,s x 34 cm. (l x b x h).

Verzinding vindt plaats in luchtkussenenvelop door PostNL.

Binnen Nederland € 8,45

Maria Luisa Sanz (1946)

Geplaatst door  toveko1
Lid sinds 2020
73 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
40 cm
34 cm
30 cm
24 cm