Prachtig handgemaakt halssieraad van kunstenares Marian Sturkenboom.
Materialen: zoetwaterparel, goud, siliconenrubber, pigment, zilver, bladgoud, gepl.verguld staaldraad.
Ontwerpinspiratie: vanuit de schoonheid van het materiaal wat nieuwsgierig maakt, van natuurlijke vormen en structuren naar transparantie in materiaal, ruimte creëren door vorm en techniek.
Degene die het draagt wordt onderdeel van het sieraad.
Het ontwerpproces: van idee:en naar mogelijkheden gebruikmakend van eigenschappen van diverse (onverwachte) materialen. Combineren van ambtelijke en nieuwe productietechnieken, smeedtechnieken, weven, gieten, lasersnijden tot draagbare, bijzondere sieraden.