Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho van Marie Laurencin
Titel: Ysabatier
Afmetingen: 61,5 x 49,5 cm
Genummerd: E/A - épreuve d'artiste
Getekend: ja
Gedrukt bij Atelier Desjobert te Parijs
Niet ingekaderd. Zal aangetekend verzonden worden in stevige verpakking.
Starttijd | 23-5-2016 om 9:25 |
Eindtijd | 1-6-2016 om 20:25 |