Marita Staf - Go by Car - Verkocht

Marita Staf - Go by Car kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

  • Marita Staf (1944)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen63 x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Marita Staf
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Marita Staf bij xx multiple galerie.
Ontwerp: Marita Staf
Oplage; 300 exemplaren

Binnen Nederland € 11,00

Marita Staf (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
42 cm
63 cm