Bijzondere ets (7x aquatint) van de hand van Mark Witteveen. Potlood gesigneerd en gedateerd Groningen 28-11-1979. Mark Witteveen ( Wisch, 1950) is een Nederlandse beeldhouwer, schilder en dichter. Witteveen was onder meer voorzitter van de Groninger afdeling van de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars en in de jaren tachtig lid van de Groninger BKR-commissie. Als beeldhouwer werkt hij in brons, hout en marmer. De kunstenaar heeft zijn atelier aan de Hoofdstraat 1 in Noordbroek. - (bron: Wikipedia)
Zeer Goed
Lichte verzuring langs de randen van het passe-partout.
Tot 2 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50