Marta Jedrysko - Zeefdruk, ''Pola'' - Verkocht

Marta Jedrysko - Zeefdruk, ''Pola'' kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Marta Jedrysko - Zeefdruk, ''Pola'' kopen? Bied vanaf 25!Marta Jedrysko - Zeefdruk, ''Pola'' kopen? Bied vanaf 25!Marta Jedrysko - Zeefdruk, ''Pola'' kopen? Bied vanaf 25!Marta Jedrysko - Zeefdruk, ''Pola'' kopen? Bied vanaf 25!Marta Jedrysko - Zeefdruk, ''Pola'' kopen? Bied vanaf 25!Marta Jedrysko - Zeefdruk, ''Pola'' kopen? Bied vanaf 25!
  • Marta Jedrysko (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Zeefdruk ''Pola'' uit 1996 van Marta Jedrysko (1959)

Papierformaat 60 x 80 cm  Hahnemuhlepapier

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplagenummer 138/150

In goede staat

Nooit ingelijst geweest

Opmerking:

Aangekochte werk/en worden ivm. openingstijdtijden van de galerie op de dinsdag na de betaling verstuurd

In perfekte staat Nooit ingelijst geweest
Binnen Nederland € 11,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHorst,  Nederland
Starttijd11-2-2020 om 16:40
Eindtijd26-4-2020 om 9:59