Martin van Wordragen - MARTIN van WORDRAGEN Gr Zeefdruk (80x85cm) DE TROUWDAG Handgesign. - Verkocht

MARTIN van WORDRAGEN  Gr Zeefdruk (80x85cm)   DE TROUWDAG Handgesign. kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Martin van Wordragen

Afmeting blad  80x85 cm  in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd met monogram en Genummerd Oplage 100ex

Verzendkosten 15 euro in ned  25 euro in belgie