Mary Meijs - Twee-luik - Verkocht

Mary Meijs - Twee-luik kopen? Bied vanaf 50!
Mary Meijs - Twee-luik kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Twee-luik kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Twee-luik kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Twee-luik kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Twee-luik kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Twee-luik kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Twee-luik kopen? Bied vanaf 50!
  • Mary Meijs (1929-2011)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit twee-luik bestaat uit 2 schilderijen (elk schilderij is 45x37 cm). Met olieverf en acryl zijn deze in 2003 gemaakt door Mary Meijs.

Mary Meijs (1929-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Miss_Elly

Lid sinds 2019
12 verkochte items
37 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:15-02-2019 om 20:14
Eindtijd:07-08-2019 om 08:22
Joepie50
06 aug. / 20:34
€ 50