Mattie Schilders - Vormende hand van evolutie - Verkocht

Mattie Schilders - Vormende hand van evolutie kopen? Bied vanaf 25!
Mattie Schilders - Vormende hand van evolutie kopen? Bied vanaf 25!Mattie Schilders - Vormende hand van evolutie kopen? Bied vanaf 25!Mattie Schilders - Vormende hand van evolutie kopen? Bied vanaf 25!Mattie Schilders - Vormende hand van evolutie kopen? Bied vanaf 25!
  • Mattie Schilders (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen104 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage177/200
Kleurrijke zeefdruk.

Mattie Schilders (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
75 cm
104 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:28-09-2018 om 16:17
Eindtijd:07-10-2018 om 21:38
Bart_Jacobs
07 okt. / 16:19
€ 25