Een van de belangrijkste werken die Maurice Schelck in zijn carrière heeft gemaakt. Dit werk werd in de jaren 60 en 70 al een aantal keer geëxposeerd op een tentoonstelling rond Maurice Schelck.
Techniek: olie op triplex Afmetingen werk: 100 x 80 cmAfmetingen lijst: 128 x 110 cm Handgesigneerd links onderaan (zie 3de foto)Werk zelf is in perfecte staat, lijst heeft enkele beschadigingen aan de zijkant
Omschrijving kunstenaar: Maurice Schelck was een Belgische kunstschilder die deel uitmaakte van de Latemse School. Hij schilderde vooral landelijke taferelen, dorpsfiguren, portretten, stillevens en geabstraheerde landschappen. Samen met Hubert Malfait wordt hij beschouwd als één van de laatste volgelingen van de Latemse School.
Goed
Perfecte staat van het schilderij
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België