Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition

Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!
Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!
  • Max Pam (1949)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2009
TechniekPortfolio
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageGenummerd & gesigneerd
Mooie set bestaande uit
Fraaie foto, ingelijst, gesigneerd, gedateerd, getiteld
plus Collector's Edition van XXL Art Book Atlas Monographs van de beroemde Australische fotograaf Max Pam.

Deze Foto / Collectors Edition is overal uitverkocht
Editie van slechts 150 !!

Ingelijste foto ”on the waterfront Dar-es-Salaam”
Gelatinezilverdruk
Met de hand gesigneerd, gedateerd en genummerd (113/150) links
Getiteld rechts
(nummer op enkele foto's wijkt af - dit is nummer 113/150)

Professioneel prachtig ingelijst - zie svp detail foto’s -
Zwevend ingelijst in een op maat gemaakte dik wit (zuurvrij) passe-partout,
In een exclusieve, handgemaakte, wit houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Lijst maat : 54 x 74 cm

Hierbij het prachtige werk :

XXL- Art Book Atlas Monographs
Gesigneerd en genummerd
In een op maat gemaakte case (47 x 37 x 6,5 cm)
Uitgever : T&G Publishing
2009
Hardcover
296 pagina's met 300 kleur en zwart/wit foto’s

Oplage slechts 150
Inclusief Certificaat van Echtheid
en katoenen handschoenen

Atlas Monographs is een compressie van 8 reisverslagen, beginnend met Pam's meest recente werk en door de decennia heen verschuivend naar zijn eerste dagboeken waarmee hij in 1970 begon. door.Atlas Monographs won Best Photography Book of the Year, International Category op PHotoEspaña 2010.

Max Pam is een van de belangrijkste hedendaagse fotografen van Australië. Hij werkt als professional sinds het begin van de jaren zeventig en behoort tot een handjevol Australiërs die een substantiële impact hebben gehad op de intens competitieve inte
rnationale fotografische scene.

Foto en boek in zeer goede conditie
Boek in originele verpakking
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving
Boek in originele verpakking
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Max Pam (1949)

Australisch Australisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
74 cm
54 cm
40 cm
30 cm
Starttijd3-4-2024 om 19:02
Eindtijd14-4-2024 om 22:57
Openingsbod € 690
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland