Mel Cooper - Voorstudie - Verkocht

Mel Cooper - Voorstudie kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Mel Cooper - Voorstudie kopen? Bied vanaf 50!Mel Cooper - Voorstudie kopen? Bied vanaf 50!Mel Cooper - Voorstudie kopen? Bied vanaf 50!
  • Mel Cooper (1945)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mel Cooper is geboren in Durham in Engeland en heeft in 1960 de opleiding kunst en vormgeving aan het Coventry College of Fine Art gedaan.
Mel Cooper is 2 jaar de assistent van de bekende professor Mike Sandlle geweest.
In Nederland staat Cooper bekend als een ‘fijn schilder’.
Een paar jaar geleden kreeg hij lovende kritieken in Nederland.
Mel Cooper woont en werkt nu in Frankrijk.
Het betreft hier een potloodtekening en is vermoedelijk een voorstudie.
B x H 86cm x 70cm

ConditieRedelijk
Losse vellen in een map
Binnen Nederland € 7,50

Mel Cooper (1945)

Engels Engels

Geplaatst door  leodevetten
Lid sinds 2019
0 verkochte items
86 cm
70 cm

ObjectlocatieTilburg,  Nederland
Starttijd4-12-2021 om 17:05
Eindtijd11-12-2021 om 22:36