Prachtig werk vol symboliek van de hand van Michael Jepkes.
Door de kunstenaar met potlood genummerd, getiteld en gesigneerd.
Het papier in de marge heeft onder een passe-partout gezeten die niet zuurvrij was. De afbeelding zelf is nog prima. Met een nieuwe op maat gesneden passe-partout is het nog een prima werk.
Beschadigd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 35,00