Michel Poort - trotting car - Verkocht

Michel Poort - trotting car kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel Poort - trotting car kopen? Bied vanaf 40!Michel Poort - trotting car kopen? Bied vanaf 40!Michel Poort - trotting car kopen? Bied vanaf 40!Michel Poort - trotting car kopen? Bied vanaf 40!
  • Michel Poort (1960)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 39/250
Michèl Poort (1960- ) Michèl Poort was in de jaren 80 een van de grondleggers van de sportkunst. Veel mensen kennen zijn realistische werk. In de jaren 90 creëerde hij zijn eigen kleurrijke stijl waarin mens en dier centraal stonden. T
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ouderkerk aan de amstel, Nederland

Michel Poort (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Hendrik64
Lid sinds 2022
3 verkochte items
95 cm
76 cm
80 cm
60 cm