Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets
Jeroen Krabbé - 'Droomdeurtjes'
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN en HOND Handgesigneerd.
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Crystal Collection
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel van M.L. Middelhoek
Maat met lijst: 44x38 cm
Zichtbare maat: 28x22cm
Ingelijst te koop.
Zie ook mijn andere advertenties.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 14-3-2017 om 15:43 |
Eindtijd | 28-3-2017 om 16:43 |